Tagged: narząd

narząd

Profilaktyka narządu wzroku

Oko to nieoceniony narząd człowieka, ponieważ aż 82% bodźców jest przesyłanych do mózgu właśnie dzięki oczom. To dzięki nim patrzymy na świat i jego piękno. Stąd tak znaczące jest, abyśmy dbali o ten narząd i nie bagatelizowali symptomów różnego rodzaju chorób z nimi związanych.

Coraz bardziej znany zabieg na damskie problemy. Czy poznałaś już labioplastykę? Czy wiesz czym się zajmuje ta dziedzina medycyny?

Jedną z doskonale wybijających się obecnie gałęzi w ramach ginekologii plastycznej jest tak zwana labioplastyka. Nie jest ona jeszcze zbyt znana, a polega na zmianie kształtu oraz wielkości warg sromowych. W rozmaitych wypadkach, takich jak przerost, asymetria i inne czynniki, które mogą kreować problem w wielu sytuacjach, jak utrzymanie higieny osobistej, winno się przeprowadzić zabieg ich zmniejszenia. Równocześnie, operacja plastyczna miejsc intymnych u płci pięknej kiedyś uważana była za fanaberie, na dzień dzisiejszy jest inaczej, gdyż świadomość u kobiet związana z ich zdrowiem i komfortem zarówno psychicznym, jak i fizycznym jest zdecydowanie większa.