Tagged: młodość

młodość

Woda mineralna- podstawa zdrowia

Nasz współczesny styl życia bardzo szkodzi naszemu zdrowiu.Zbyt wiele czasu przesiadujemy w pracy. Po przyjściu do mieszkania czekają na nas rozmaite obowiązki i rozwiązywanie problemów rodzinnych. Niekiedy jesteśmy tak zalatani, że nie znajdujemy czasu, aby porządnie zjeść. Zazwyczaj łapiemy cokolwiek w pędzie, najczęściej jakąś tłustą przekąskę, która ma jedynie zapchać nasz żołądek. Zmęczenie staramy się wyeliminować kilkoma filiżankami kawy. Mało sypiamy, chodzimy notorycznie zmęczeni i rozdrażnieni. Posiada to zgubny wpływ nie tylko na nasze zdrowie, ale też na kondycję psychiczną oraz kontakty z rodziną.

Zdrowie to cud, o który trzeba dbać. Pamiętajmy o profilaktyce, regularnych badaniach, zwracajmy uwagę też na każdy przejaw choroby

Gdy nic nam nie doskwiera nie zastanawiamy się za bardzo o swoim zdrowiu. Kiedy jesteśmy młodzi i w sumie nie narzekamy na jakiekolwiek straszne bolączki, to nawet może zapomnieć, kiedy byliśmy ostatni raz u lekarza. No cóż, wszystko jest obliczone na jakiś czas, a młodość nie może być okresem na choroby, na przeżywanie różnorodnych dolegliwości. Niestety, często nie mamy tak dużo szczęścia, tak więc musimy odwiedzać lekarza częściej niż to możliwe. Co mają natomiast powiedzieć osoby, które zupełnie zaniedbały swoje zdrowie i aktualnie, nawet jakby nie chciały, nie mają wyjścia: przychodnia lekarska to w sumie ich drugi dom.