Tagged: młodość

młodość

Woda mineralna- podstawa zdrowia

Nasz codzienny tryb życia niezwykle szkodzi naszemu zdrowiu.Zbyt dużo czasu siedzimy w pracy. Po przyjściu do domu oczekują na nas dodatkowe powinności i rozwiązywanie problemów rodzinnych. Niekiedy bywamy tak zabiegani, że nie mamy czasu porządnie zjeść. Zwykle łapiemy coś w biegu, najczęściej jakąś tłustą przekąskę, która ma jedynie zapchać nasz żołądek. Zmęczenie chcemy wyeliminować kilkoma kubkami kawki. Mało śpimy, chodzimy przemęczeni i poddenerwowani. Ma to szkodliwy wpływ nie tylko na nasze zdrowie, ale również na kondycję psychiczną i stosunki z rodziną.

Zdrowie to cud, o który trzeba dbać. Pamiętajmy o profilaktyce, regularnych badaniach, zwracajmy uwagę też na każdy przejaw choroby

Gdy nic nam nie doskwiera nie zastanawiamy się za bardzo o swoim zdrowiu. Kiedy jesteśmy młodzi i w sumie nie narzekamy na jakiekolwiek straszne bolączki, to nawet może zapomnieć, kiedy byliśmy ostatni raz u lekarza. No cóż, wszystko jest obliczone na jakiś czas, a młodość nie może być okresem na choroby, na przeżywanie różnorodnych dolegliwości. Niestety, często nie mamy tak dużo szczęścia, tak więc musimy odwiedzać lekarza częściej niż to możliwe. Co mają natomiast powiedzieć osoby, które zupełnie zaniedbały swoje zdrowie i aktualnie, nawet jakby nie chciały, nie mają wyjścia: przychodnia lekarska to w sumie ich drugi dom.