• Uncategorized

Z jakiego powodu kosmetyczne gabinety cieszą się obecnie taką popularnością, kto przeważnie do nich chodzi.

Dbanie o urodę jest coraz powszechniejsze, bardzo dobrze widać to zresztą po liczbie działających gabinetów kosmetycznych, jakie mają bez przerwy zajęcie. Ich klientami są przede wszystkim kobiety, chociaż coraz częściej pojawiają się w nich także mężczyźni, jakim zaczyna należeć na wyglądzie.

Zabieg na specjalną okazję

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Dla nich także znajdzie się kilka zabiegów, przy pomocy których mogą o siebie zadbać, jeden z nich to przykładowo mikrodermabrazja Katowice. Mikrodermabrazja działa w taki sposób, że za pomocą specjalnych mikrokryształków ścierana zostaje wierzchnia warstwa skóry, przede wszystkim zrogowaciały naskórek. Jest to jedna z bardziej bezpiecznych metod stosowanych do poprawiania wyglądu skóry, a równocześnie daje ona naprawdę dobre rezultaty. Skóra po takim zabiegu staje się znacznie ładniejsza, a jednocześnie zabieg stymuluje ją do zwiększenia procesów regeneracyjnych.
O ile na mikrodermabrazję coraz częściej decydują się mężczyźni, to depilacja laserowa Śląsk jest najczęściej wybierana przez panie. Oczywiście zdarzają się i panowie, którzy chcą się skutecznie pozbyć swoich włosów, lecz ich ilość jest póki co mała. Wśród wielu metod depilacji lasery charakteryzują się dużym poziomem skuteczności, z tego też powodu w ostatnim czasie pojawiły się one w gabinetach kosmetycznych.

Ich działanie polega na tym, że dobrane w odpowiedni sposób światło kierowane jest na włosowe mieszki, które w wyniku temperatury całkowicie się niszczą. Dzięki temu wykonany taką metodą zabieg może dać długie rezultaty bez żadnego skutku ubocznego.

You may also like...