Farmaceutyczne środki dla urody i zdrowia

Apteki oprócz preparatów, które pomagają leczyć wiele schorzeń, proponują również coraz częściej suplementy diety, pozwalające zachować organizm w dobrej kondycji. Suplementy diety mogą być zażywane, aby nie dopuścić do powstania lub rozwinięcia się choroby. Pomagają pozbyć się dokuczliwych dolegliwości, skończyć z paleniem, pozbyć się zbędnych kilogramów.

W ofertach aptek (w serwisie) – zarówno tych stacjonarnych, jak i prowadzących sprzedaż internetową, coraz częściej pojawiają się również kosmetyki i dermokosmetyki. Przy pomocy specjalistycznych preparatów łatwiej dbać dziś o zdrowie i urodę.

kosmetyki

Autor: Macnetize.com
Źródło: http://www.flickr.com

Dermokosmetyki to połączenie kosmetyków z działaniem leczniczym. Sprzedawane są w aptekach, a ich działanie jest szersze niż produktów z drogerii. Wśród takich dermokosmetyków, znajdują się te przeznaczone do walki z problemami skórnymi, takimi jak np. trądzik, pierwsze oznaki starzenia, zmarszczki, przetłuszczanie, tak zwane pajączki czy brak odpowiedniego nawilżania. Przykładem takiego środka może być Mediderm emulsja pod prysznic.

. Zobacz: . Głód nikotynowy jest znacznie mniejszy, a to dzięki działaniu cytozyny. Stosowanie leku przy eliminowaniu nikotyny pozwala łagodniej przejść przez czas, w którym organizm domaga się jej z powodu przyzwyczajenia. Rzucanie palenia jest łatwiejsze i prościej wytrwać w założeniu.

You may also like...