Nareszcie jest ciepło

Jest coraz bardziej ciepło na zewnątrz. Niezależnie od tego gdzie mieszkamy, coraz to cieplej będzie z pewnością. Konsekwencją tego stanu rzeczy jest to, iż miejsce grubaśnych swetrów, szalików, czap, rękawic zajmą cieńsze stroje, bluzki z krótkimi rękawami, spódniczki, sukieneczki.

codzienne ćwiczenia

Autor: Port of San Diego
Źródło: http://www.flickr.com

Żeby jednak pięknie się prezentować, trzeba się wcześniej troszkę napracować. Nie zaszkodzi trochę intensywniejsza gimnastyka, niż ta nasza codzienna poranna. I nieważne jakie to będą ćwiczenia. Do bardziej intensywnej aktywności panie będą potrzebowały bluzki z krótkimi rękawami, zwłaszcza że pora wiosenna umożliwia nam to, żeby nareszcie zrzucić wierzchnią warstwę garderoby.

Feministki uważają, iż kobiety są dławione. W pewnych tematach pewnie tak się zdarza, w innych powiedzmy, że jest to dyskusyjne. Bywają także obszary nie poruszane przez panie głoszące równość płci. Dotąd nie spotkałem się z postulatami na temat nierówności „modowej” kobiet i panów. Jednym słowem, choć może niełatwo w to wierzyć, panowie w tym temacie mają trudniej. Mimo to nie narzekają. Jako przykład niech posłużą stylowe koszulki bokserki, w których to mężczyzna być może i wygląda dobrze, ale raczej nie pokaże się w nich na ulicy, pomimo że zaprojektowano je do uprawiania sportu a więc działalności jak najbardziej publicznej. No ale pozostawmy już mężczyzn i ich „modowe” nierówności, ponieważ nie powinno im to nadto przeszkadzać w zadbaniu o własny wygląd.

Kobiety po intensywnym treningu z dpolecane koszulki sportowe mogą się przebrać w bluzkę z krótkim rękawem i w minispódnicę. Natomiast panie lub dziewczęta, które pragną być na trendy, powinny rozglądać za się bluzkami z bufkami. Zwłaszcza, że po kandydowaniu do Eurowizji zespołu CLEO przewiduję duży wzrost popularności tego typu bluzeczek.

You may also like...