Warianty działań plastycznych, które pomagają w skuteczny i możliwe najmniej bolesny sposób zniwelować wstydliwy problem

przez | 16 sierpnia 2021
Nietrzymanie moczu i zbyt luźna pochwa to częste problemy intymne kobiet, jakie pojawiają się na skutek porodów, urazów czy mogą wystąpić w okresie menopauzy.

Na szczęście współczesna medycyna estetyczna, a konkretnie ginekologia estetyczna proponuje paniom wiele rozwiązań.
nietrzymanie moczu leczenie laserem

Autor: Raymond Zoller
Źródło: http://www.flickr.com

Problem nietrzymania moczu dotyczy wielu kobiet, niezależnie od wieku. Tak zwane wysiłkowe nietrzymanie moczu daje Objawy polegające na niekontrolowanym wyciekaniu moczu, między innymi w czasie wysiłku, kichania lub kaszlu. Utrata kontroli nad trzymaniem moczu wiąże się ze sporym dyskomfortem w wykonywaniu codziennych czynności, jak też przekłada się na pogorszenie życia seksualnego oraz złe samopoczucie kobiety. Jak tego uniknąć? Jeśli chodzi o nietrzymanie moczu leczenie laserem okazuje się wyjątkowo skuteczne. Laseroterapia to idealna alternatywa dla interwencji chirurgicznej nietrzymanie moczu leczenie laserem. Nowoczesne lasery stosowane w tego typu zabiegach pomagają pozbyć się problemów intymnych w szybki i mniej inwazyjny sposób, tak by Pacjentka mogła powrócić do normalnej aktywności niedługo po odbyciu zabiegu.
Laseroterapia wykorzystywana jest współcześnie także do leczenia innych kobiecych problemów takich jak luźna pochwa. Tego rodzaju zabiegi najczęściej określa się jako obkurczanie pochwy bądź rewitalizacja pochwy. Co w tym przypadku daje wykorzystanie lasera? Poprzez ciepło emitowane przez laser następuje podgrzanie kolagenu.

Czy podniesiona w tym artykule sprawa nie zwróciła Twojej uwagi? Jeśli tak, to dodatkowo wejdź na ten link – szalenie zalecamy tą treść (https://www.psychologkrakowski.pl/psychoterapia-indywidualna/).

W efekcie polepsza się napięcie tkanek, błona śluzowa staje się bardziej elastyczna i pochwa jest lepiej nawilżona obkurczanie pochwy.

Pacjentka po takim zabiegu może cieszyć się poprawą doznań w trakcie seksu i ogólnym polepszeniem komfortu życia. Zabieg ten także zapobiega wystąpieniu wcześniej opisanego wysiłkowego nietrzymania moczu.