W jaki sposób znaleźć porządny materac?

przez | 9 lipca 2021
Pewnie kiedyś usłyszeliśmy o tym, że dobrze spać na materacu sprężynowym, moja pierwsza myśl była następująca, a co niby takiego ma ten materac, że niby powinniśmy spać właśnie na nim? Otóż materac kieszeniowy to produkt który łączy naukowe badania i pomysłowość producentów współczesnych materacy. Materac okazuje się bardzo komfortowy dzięki siedmiu sprężynom, które są umieszczone w osobnych kieszeniach – stąd nazwa produktu. Przez. Sprężyny reagują na nacisk konkretnej partii ciała, nie musimy się martwić tym, że w trakcie użytkowania w którymś miejscu zrobi się „dołek”, co często ma miejsce w zwykłych materacach. Dodatkowo nasz ruch nie wpływa na komfort snu osoby obok.

Materac New Memory

Autor: PerDormire
Źródło: PerDormire

Dodatkowo materac sprężynowy kieszeniowy (komfort i wygoda) nie wydaje dodatkowych dźwięków, sprężyny będąc w osobnych kieszeniach są ciche. Jeżeli, więc brakuje nam komfortu podczas snu musimy pójść do sklepu i wypróbować materac sprężynowy. Już od pierwszych minut leżenia na materacu zauważymy różnicę. Kupno takiego materaca to inwestycja na lata. Materace tego rodzaju mają kilkunastomiesięczną gwarancję. Dodatkowo (ciąg dalszy tego materiału- dodatkowe informacje) możemy wybrać materac wyposażony dodatkowo w matę kokosową lub w dodatkową piankę termo-aktywną. Producenci tego typu materacy chcą , żeby ich produkty były jak najlepszej jakości i żeby wyspani klienci byli najlepszą reklamą ich materacy.

WYBÓR PORZĄDNEGO MATERACA TO NIE LADA WYZWANIE

Dlaczego raz jesteśmy wyspani jakbyśmy spali na królewskim łożu, a innym razem ledwo jesteśmy w stanie się wyprostować, choć spaliśmy na tym samym łóżku, co dzień wcześniej? Niektórzy twierdzą, że jest to związane ze stresem inni nie mogą znaleźć sensownego wyjaśnienia. Jednak zbyt często niedosypianie nie jest zdrowe i dobrze, coś z tym zrobić. Otóż, jeżeli jest nam ciężko się wyspać powinniśmy pomyśleć o wymianie łóżka na materac kieszeniowy.

Czy ta problematyka przyciągnęła Twoją uwagę? Jeżeli tak, to oprócz tego poza tym zobacz ofertę (https://twojspozywczy.pl/gazetki-promocyjne/gazetka-intermarche/), która dotyczy omawianej kwestii, zatem na pewno też Cię zaintryguje.

Tego typu materac pozwala wyspać się zawsze. Idealna konstrukcja daje możliwość cieszenia się dobrym snem. Dzięki wykorzystaniu kilku sprężyn materac ten całkiem inaczej układa się pod ciężarem naszego ciała niż zwykłe materace.