Uzębienie gwiazdy filmowej

przez | 9 lipca 2021
Czy zdaje sobie sprawę, że aktor, który dostaje nagrodę Amerykańskiej Akademii Filmowej, w pakiecie z legendarną statuetką dostaje zazwyczaj także bon na operację wybielania uzębienia? Nic dziwnego, wszakże perfekcyjne uzębienie jest niezmiernie ważne w tej branży. I nie tylko.

Na co spoglądają osoby, które cię pierwszy raz widzą? Na pewno będą to ubiór, sposób mówienie, barwa oczu. No i naturalnie uśmiech.

Przeczytaj więcej na temat (https://www.przychodniazycie.pl/307,Laryngolog—laryngolog-dzieciecy.html) innego tego typu postu – są tam opublikowane niezwykle pożyteczne dane, które zapewne wykorzystasz w praktyce.

Nie oszukujmy się, każdy ocenia świeżo poznaną osobę po wyglądzie. W sytuacji, gdy napotkany posiada okropne, dziurawe zęby, jest zazwyczaj negatywnie postrzegany. W społeczeństwach zamożnych twierdzi się, że powinnością każdego człowieka na poziomie jest dbanie o zdrowie zębów. Eksponując brzydkie zęby nie da się osiągnąć zaszczytów w wielu zawodach. To też istotne dla świeżo upieczonych absolwentów uniwersytetów – kiedy ruszasz na rozmowę o posadę, ostrożnie wybierasz strój, jednak czy zastanawiasz się nad tym, czy twoje uzębienie prezentuje się dobrze? Człowiek, który przeprowadzał rozmowę, bez wątpienia popatrzy na twoje zęby i ich prezencja ma wielkie znaczenie…

dentysta

Autor: jamesvandyke
Źródło: http://www.flickr.com

Czytaj też

O ile poszukujesz dentysty, który błyskawicznie sprawi, że twój uśmiech będzie lśnił cudną bielą, do wyszukiwarki wpisz sformułowanie „wybielanie zębów”. Oczywiście miejscowość możesz zmienić na taką, która ci pasuje.

Lecz dobra opieka nad zębami to nie wyłącznie wybielanie. Fundamentalne jest robienie częstych kontroli stanu zdrowia zębów. Jeżeli pragniesz, by twoje zęby (www.meanderstomatologia.pl/kontakt) były w dobrej kondycji cały czas, wizytuj kompetentnego dentystę co najmniej trzy razy w trakcie roku. Porządny zakład dentystyczny w stolicy Dolnego Śląska odszukasz, do Google wpisując hasło „dentysta Kraków”.

Ciekawy artykuł:

Zanim postawisz na konkretny gabinet poszukaj w cyberprzestrzeni opinii na jego temat. W internecie działają specjalne strony, na których użytkownicy wymieniają się doświadczeniami, związanymi z odwiedzinami w danym gabinecie lekarskim.

Napisał