Urządzenia producenta Scholl – czy warto kupować?

przez | 9 lipca 2021
Regularny relaks i chwile odprężenia są bardzo ważne. Bardzo pomóc w tym mogą przyrządy firmy Scholl, jakie od wielu lat są w ofercie na naszym rynku i cały czas się cieszą bardzo pochlebnymi opiniami. Opinie te oczywiście z nieba się nie wzięły, dziesiątki usatysfakcjonowanych klientów może potwierdzić, że sprzęty, które kupili służyły im długo i bez żadnych problemów.

Autor: Domzdrowia.pl
Z pewnością bardzo przydatny, szczególnie dla ludzi, którzy pracują na stojąco lub muszą dużo chodzić, może być masażer do stóp Scholl DRFB7132. Praktyczny, wygodny w użyciu pozwoli na relaks po wielu godzinach wyczerpującej pracy w domowych pieleszach.

Masażer został wyposażony przez projektantów w dwa programy masowania, a każdy z przycisków można wciskać stopą, bez konieczności pochylania się. Wystarczy wlać do niego trochę wody, zainstalować nasadkę i zająć się zmęczonymi stopami. Już po krótkim okresie łagodne ruchy nakładek rozluźnią zmęczone stopy i w szybkim tempie zniwelują zmęczenie. Prezentowany model jest w zielonej kolorystyce, za to kolejny model, SCHOLL DRFB7132PE1 to stylowa, żywa czerwień.

Siedząca praca wydaje się niejednemu mało męcząca, ale okazuje się że bardzo przeciąża ona plecy i kręgosłup. Po połowie dnia spędzonym na siedząco warto zastanowić się nad relaksem także dla kręgosłupa. I w tym przypadku firma Scholl ma odpowiednie rozwiązanie. Jest to SCHOLL, idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy muszą pracować na siedząco. Masażer ten zamontować można na każdym krześle, wystarczy później usiąść na nim i załączyć sprzęt.

Zaciekawił Cię analizowany tu wątek i szukasz oprócz tego innych tego typu danych? Poczytaj o nim znacznie więcej w tym serwisie (http://tortytorty.pl/do_dekorowania.html)!

Delikatne ruchy masujących nakładek rozluźnią napięte mięśnie pleców, zwłaszcza przy kręgosłupie, gdyż one właśnie odczuwają najbardziej siedzący tryb życia. W zestawie jest dołączony niewielki pilot, jakim można zmieniać tryby pracy.

Firma Scholl oprócz szerokiej gamy urządzeń medycznych wprowadziła niedawno również linię preparatów na wybrane dolegliwości. SCHOLL Spray (zobacz odświeżacz powietrza spray na stronie www.impeco.pl/) do usuwania kurzajek i brodawek 80 ml (na stronie Ceneo) to świetny sposób na eliminację niechcianych na cerze, jednak jak ze wszystkimi preparatami medycznymi jest, należy go używać zgodnie z przeznaczeniem.