Problemy ze zdrowiem? Udaj się na wczasy z dietą dr Dąbrowskiej, która oparta jest na spożywaniu jarzyn oraz owoców

przez | 9 lipca 2021
Mogłoby się wydawać, iż dojrzały człowiek mający pewną pracę, dzieciaki oraz kochającego partnera ma wszystko co jest mu konieczne do życia. Niestety coraz częściej się zdarza, iż napięcie, brak ćwiczeń i niewłaściwa dieta owocują powstaniem rozmaitych dolegliwości z jakimi w istocie ciężko jest walczyć.

zdrowie - fotografijka

Autor: valakirka
Źródło: http://www.flickr.com
Najlepszą strategią jest rzecz jasna profilaktyka, gdyż tylko wówczas podniesiemy naszą odporność i wzmocnimy nasz organizm. Niestety wiele osób nie ma czasu na to, by o siebie się zatroszczyć, skoro praca zajmuje im większą część egzystencji. Jeśli okaże się, iż nagle poważnie zachorujemy to jedynym ratunkiem będzie dla nas leczenie farmakologiczne, które niestety nie za każdym razem okazuje się w 100% bezpieczne oraz pewne. W momencie, kiedy to dowiemy się, iż z naszym zdrowiem jest w istocie krucho powinna nas zaciekawić dieta warzywna owocowa, którą oferuje nam dr Ewa Dąbrowska. Dieta (zobacz www.rehafit.org/oferta/dieta/) ta ma charakter głodówki, gdyż pacjent przez kilka dni, albo tygodni je tylko owoce lub warzywa. Pomimo tego dzięki temu można donieść organizmowi odpowiednich enzymów , a także witamin, ponadto organizm może zostać odtruty, a wszystkie mechanizmy będą wzmocnione.
Jeżeli zainteresował Cię ten problem, a nie masz silnej woli to wówczas wczasy z dietą dr Dąbrowskiej będą dla Ciebie najlepszą opcją.

W Polsce zlokalizowanych jest parę obiektów, w których dieta ta jest obsługiwana pacjentom, a rezultaty są de facto fenomenalne – przekonaj się o tym sam, albowiem Twoje życie powinno być dla Ciebie najcenniejsze.