Preparaty przyszłości – rzeczywista szansa na długie, zdrowe życie czy banalna fikcja naukowa

przez | 26 lipca 2021
Któż z nas nie pragnie żyć wiecznie? Mimo że kolejne generacje biologów molekularnych wykonują swoją żmudną pracę eksperymentalną, jak dotąd nikt jeszcze nie dał jednoznacznej odpowiedzi na kwestie – czy eliksir wydłużający życie istnieje?

ovobiovita initium

Autor: South Yorkshire Fire & Rescue
Źródło: http://www.flickr.com
kontuzje

Autor: Hästens
Źródło: Hästens
filtry

Autor: Dafi
Źródło: Dafi

Dla ludzi zajmujących się nauką karnozyna nie stanowi nowego odkrycia. Występuje w postaci dipeptydu. Naturalnie syntetyzowany jest on z udziałem dwóch odrębnych aminokwasów. Nadaje się mu szczególne cechy. Do głównych zadań należy udział w procesach antyoksydacyjnych. Wiążą się one z usuwaniem niesparowanych elektronów w atomach tlenu. Tego typu zadania chronią DNA przed uszkodzeniami, a w rezultacie niwelują obumieranie komórek oraz hamują starzenie się organizmu. Mimo swojej pożytecznej roli, zarówno karnozyna, jak i ovofosfolipidy stały się popularne stosunkowo niedawno. Społeczeństwo dało im szansę dopiero w ostatnim czasie. Preparat występujący pod postacią Ovobiovita Initium stanowi aktywną mieszankę substancji, które wykazują silne działanie prozdrowotne. Regulując gospodarkę mineralną w warunkach stresu oksydacyjnego, wspomaga organizm w zmaganiach przeciw chorobom cywilizacyjnym.

Zainteresował Cię ten wpis i chcesz odnaleźć podobne informacje? Kliknij więc ten link oraz zobacz więcej porad na stronie (https://komora-hiperbaryczna.eu/fizjoterapia-rehabilitacja/)!

Wprawdzie koszt preparatu w dalszym ciągu jest stosunkowo wysoki, lecz wzbogacona formuła może okazać się niezwykle opłacalna. Pomijając wszystko, zdrowie powinno zawsze stanowić najwyższą wartość.

Czy nowo odkryte specyfiki pomogą wygrać walkę z chorobą Alzheimera, powiedzą stop chronicznym depresjom, czy wydłużą życie? Naukowcy są pozytywnie nastawieni.

Emocjonujący artykuł? Jeżeli tak sądzisz, kliknij tu. Tam czeka na Ciebie więcej bonusów – one też Cię żywo zainteresują!

Aczkolwiek, na namacalne dowody będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, gdyż nauka rządzi się swoimi prawami. domaga się czasu oraz wzmożonego wysiłku uczonych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*