Powalcz o dobry wygląd swojej sylwetki

przez | 9 lipca 2021
Wielu z nas chce mieć piękne ciało. Próbujemy różnych metod, żeby tak właśnie było. Jedne są bardziej korzystne, następne mniej korzystne. Czytamy porady, jak „mieć piękną sylwetkę w 30 dni”, lub jak „wyrzeźbić ciało w 2 tygodnie”.

Muskularny mężczyzna

Autor: Hammerin Man
Źródło: http://www.flickr.com
Każda z tych rad jest po trochu wyssane z palca, a my właściwie o tym wiemy, bo trudno w tak krótkim okresie uzyskać tego typu niezwykły efekt.

Zainteresował Cię wpis? Mamy wyjątkowo dla ciebie dodatkowe info, więc zobacz szczegółowy tekst w tym temacie.

Myślimy tak samo o tych wszelkich cud dietach, które mają uczynić z nas modeli i modelki. Ale spokojnie, są sposoby, które są w stanie przyspieszyć proces chudnięcia czy budowania masy mięśniowej.

Odpowiedzą na to są suplementy. Mamy do wyboru sporo interesujących rodzajów, lecz godnym polecenia jest zwłaszcza jeden produkt: arginina. Jest to aminokwas bardzo pozytywny do zrealizowania znakomitej większości procesów fizjologicznych, a są nimi przykładowo produkcja hormonu wzrostu

Mężczyzna z wyrzeźbioną klatką piersiową

Autor: Hammerin Man
Źródło: http://www.flickr.com

albolikwidacja złych produktów przemiany materii z organizmu. Jest nazywana także L-arginią, która jest uznawana za substancję niezbędną w zakresie przyrostu masy mięśniowej, stąd właśnie dlatego znajduje się ona w odżywkach dla sportowców.

Arginina jest obecna też w pożywieniu. Najlepszy jej rodzaj dostaniemy w mleku, przetworach mlecznych, mięsie drobiowym, obecna jest również w rybach (łosoś, halibut), w orzechach, płatkach owsianych, soi, słoneczniku. Korzyści z zażywania argininy są niezwykle pozytywne.

Zrobisz krok naprzód, jeżeli obejrzysz, co ma rzetelna oferta (https://wolomin.centrumdemed.pl/stomatolog-dentysta/). Przekonaj się, że faktycznie dane tam umieszczone są istotne.

Najważniejsze z nich: prędki powrót do całkowitego funkcjonowania (na przykład, po operacji), poprawa czynności nerek. Za pomocą argininy jesteśmy w mniejszym stopniu podatni na zagrożenie różnymi zakażeniami, ponadto szybciej się goją rany.

Arginina jest niezbędna dla wszystkich. Potrzebują jej najmłodsi, osoby starsze oraz oczywiście ludzie uprawiający sport – zawodowo i amatorsko i ci którzy walczą z nadwagą. Jak działa arginina? Przy pomocą przekształceń argininy kreuje się substancja chemiczna – tlenek azotu. Powoduje on szersze otwarcie naczyń krwionośnych, co wpływa korzystniej na przepływ krwi. Pobudzone jest jednakowoż wydzielanie hormonu wzrostu i produkcja insuliny. Dzięki takiemu działaniu, iż cechuje się umiejętnością do rozszerzania naczyń krwionośnych zalecana jest dla osób, które mają zaburzenie potencji.