Powalcz o dobry wygląd swojej sylwetki

przez | 9 lipca 2021
Wielu z nas chce mieć piękne ciało. Próbujemy różnych metod, żeby tak właśnie było. Jedne są bardziej korzystne, następne mniej korzystne. Czytamy porady, jak „mieć piękną sylwetkę w 30 dni”, lub jak „wyrzeźbić ciało w 2 tygodnie”.

Muskularny mężczyzna

Autor: Hammerin Man
Źródło: http://www.flickr.com
Każda z tych rad jest po trochu wyssane z palca, a my właściwie o tym wiemy, bo trudno w tak krótkim okresie uzyskać tego typu niezwykły efekt.

Zainteresował Cię wpis? Mamy wyjątkowo dla ciebie dodatkowe info, więc zobacz szczegółowy tekst w tym temacie.

Myślimy tak samo o tych wszelkich cud dietach, które mają uczynić z nas modeli i modelki. Ale spokojnie, są sposoby, które są w stanie przyspieszyć proces chudnięcia czy budowania masy mięśniowej.

Odpowiedzą na to są suplementy. Mamy do wyboru sporo interesujących rodzajów, lecz godnym polecenia jest zwłaszcza jeden produkt: arginina. Jest to aminokwas bardzo pozytywny do zrealizowania znakomitej większości procesów fizjologicznych, a są nimi przykładowo produkcja hormonu wzrostu

Mężczyzna z wyrzeźbioną klatką piersiową

Autor: Hammerin Man
Źródło: http://www.flickr.com

albolikwidacja złych produktów przemiany materii z organizmu. Jest nazywana także L-arginią, która jest uznawana za substancję niezbędną w zakresie przyrostu masy mięśniowej, stąd właśnie dlatego znajduje się ona w odżywkach dla sportowców.

Arginina jest obecna też w pożywieniu. Najlepszy jej rodzaj dostaniemy w mleku, przetworach mlecznych, mięsie drobiowym, obecna jest również w rybach (łosoś, halibut), w orzechach, płatkach owsianych, soi, słoneczniku. Korzyści z zażywania argininy są niezwykle pozytywne.

Zrobisz krok naprzód, jeżeli obejrzysz, co ma rzetelna oferta (https://wolomin.centrumdemed.pl/stomatolog-dentysta/). Przekonaj się, że faktycznie dane tam umieszczone są istotne.

Najważniejsze z nich: prędki powrót do całkowitego funkcjonowania (na przykład, po operacji), poprawa czynności nerek. Za pomocą argininy jesteśmy w mniejszym stopniu podatni na zagrożenie różnymi zakażeniami, ponadto szybciej się goją rany.

Arginina jest niezbędna dla wszystkich. Potrzebują jej najmłodsi, osoby starsze oraz oczywiście ludzie uprawiający sport – zawodowo i amatorsko i ci którzy walczą z nadwagą. Jak działa arginina? Przy pomocą przekształceń argininy kreuje się substancja chemiczna – tlenek azotu. Powoduje on szersze otwarcie naczyń krwionośnych, co wpływa korzystniej na przepływ krwi. Pobudzone jest jednakowoż wydzielanie hormonu wzrostu i produkcja insuliny. Dzięki takiemu działaniu, iż cechuje się umiejętnością do rozszerzania naczyń krwionośnych zalecana jest dla osób, które mają zaburzenie potencji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*