Najlepsza oferta e-papierosów w sieci

przez | 9 lipca 2021
Zdrowie, atrakcyjny design, bezpieczeństwo, dbałość o finanse – to tylko niektóre zalety e-papierosa. Cóż to takiego?

Jest to innowacyjne urządzenie, które przypomina z wyglądu prawdziwego papierosa.E-papierosy zaspakajają potrzeby nikotynowe, lecz są mniej szkodliwe niż tradycyjne papierosy. Przede wszystkim jednak, stosowanie e-papierosów nie jest tak odczuwalne dla naszego portfela. Cena epapierosa może wydawać się wysoka, to prawda – ale myślmy o tym co będzie w przyszłości – epapieros jest zdecydowanie tańszy w użytkowaniu niż palenie popularnych papierosów. Inwestycja zwróci się więc w ciągu najbliższych kilku tygodni i wtedy możemy jedynie oszczędzać zaś zaoszczędzone fundusze przeznaczać na przyjemności. Elektroniczne papierosy to przede wszystkim brak wydzielania substancji rakotwórczych i możliwość palenia w towarzystwie, gdyż dym jest bezbarwny i ma ledwo wyczuwalny zapach zależnie od liquidy.

Podoba Ci ten materiał? Super, ale kliknij jeszcze tutaj – zobaczysz w tamtym miejscu niezwykle użyteczny serwis (http://hipokrates-olesnica.pl/laryngolog/), który również będzie dla Ciebie ciekawy.

Nasze zęby i paznokcie nie ulegają nieestetycznym przebarwieniom, natomiast oddech pozostaje świeży na bardzo długo. Zaletą używania e-papierosa jest to, że jego właściciele sami są w stanie wybrać odpowiadające stężenie nikotyny.

elektroniczny papieros

Autor: Lindsay Fox
Źródło: http://www.flickr.com

Podobnie jak w przypadku tradycyjnych papierosów kupić możemy płyny mocne, średnie i słabe. Co interesujące, walorów smakowych oraz zapachowych nadają płynom rożnego rodzaju aromaty. Każdy palący sam napełnia swojego papierosa i ma możliwość wyboru smaku oraz stężenia nikotyny.

E-papieros to zasadniczo nowy produkt na polskim rynku – na zachodzie cieszy się jednak dużą popularnością. Wadą dla części osób może być z pewnością inwestycja na kupienie dobrego e-papierosa. Lecz cały czas miejmy na uwadze, inwestycja wraz z biegnącym czasem zwraca się, albowiem nie kupujemy tradycyjnych papierosów, których cena stale wzrasta. To kolejny z argumentów, dla którego powinniśmy zainwestować w dobry jakościowo elektroniczny papieros.

W sklepach internetowych dostępne są modele wyglądem bardzo zbliżone do popularnego papierosa, a także w kształcie fajki czy cygara. Model e-papierosa nie przekłada się na jego działanie – na cenę, owszem.

Zajrzyj na kolejną stronę – w niej oczekuje na Ciebie kompleksowy wpis (http://pl.labo-svr.com/collections/densitium) tego działu. Opracowaliśmy go dla Ciebie z przyjemnością.

Papieros elektroniczny może posiadać także dodatkowe funkcje np. : pomiar ilości zużytej baterii, mini wyświetlacz z godziną oraz datą czy licznik ilości „spalonych” papierosów. Doprawdy interesujące urządzenie!