Lekarstwa, suplementy i kosmetyki osiągalne online

przez | 9 lipca 2021
Kwasy omega-3 są to związki kwalifikowane do tak zwanych NNKT, czyli niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych. Jako że ludzki organizm nie potrafi ich zsyntetyzować, powinny być zapewniane z pożywieniem w codziennej diecie. Kluczowym źródłem kwasów omega-3 będą ryby morskie takie jak łosoś, makrela, dorsz, jednakże ich konsumpcja w diecie zwyczajnego Polaka jest niestety zdecydowanie za niskie.

Kwasy omega-3 są konieczne do właściwego wzrostu oraz rozwoju naszych pociech, ponieważ wpływają na prawidłowe działanie mózgu oraz układu nerwowego, a także na ostrość wzroku. W testach wykazano, iż wzmacniają one zdolność koncentracji,

leki

Autor: weisserstier
Źródło: http://www.flickr.com

korygują pamięć, umiejętność pisania, mówienia, czytania, zatem mają wpływ na rozwój intelektualny dzieci. Dzięki kwasom omega-3 maluch szybciej się rozwija i fizycznie, jak też psychicznie.

Obecnie NNKT są one polecane już nie tylko przez pediatrów, ale także logopedów, psychologów dziecięcych, dowiedziono bowiem, iż suplementacja NNKT w znaczący sposób obniża zbytnia wrażliwość, impulsywność, a nawet agresję u dzieci. Wspomagająco stosuje się Iq oil także w kuracji dysleksji, ADHD, autyzmu, o czym można poczytać – przeczytaj więcej o iq oil (przeczytaj więcej o iq oil). Warto tutaj także podkreślić wpływ kwasów omega 3 na odporność smyków. Dokładnie z tej przyczyny suplementacja jest zalecana w szczególności w okresie wczesnej wiosny oraz jesiennym.

Co się dzieje, jeżeli w organizmie mamy zbyt mało owych kwasów? Jeżeli dostarczymy organizmowi wyłącznie minimalnych ilości omega-3, wtenczas te enzymy będą anektowane poprzez kwasy omega-6. W diecie musi być więc zachowana równowaga miedzy kwasami omega-3 a omega-6. Idealnie, żeby był to stosunek 1:1, ale to mało możliwe, z tej przyczyny przyjmuje się, iż doskonały byłby już stosunek 5:1. Niestety, w dzisiejszej diecie te proporcje wynoszą 20:1!

W internetowej aptece poczytamy również o Unigel Apotex – https://www.swiatleku.pl/product/unigel-apotex-procto-10-czopkow (https://www.swiatleku.pl/product/unigel-apotex-procto-10-czopkow)akromolekularnej strukturze UniGel nie przedostaje się do układu z czego wypływa, że nie zostały wykazane żadne przeciwwskazania, zaś UniGel można zastosować u: każdych kategorii wiekowych a także niemowląt, kobiet w ciąży jak też matek karmiących, chorych cierpiących na wiele schorzeń jak też przyjmujących wiele farmaceutyków.