Lekarstwa, suplementy i kosmetyki osiągalne online

przez | 9 lipca 2021
Kwasy omega-3 są to związki kwalifikowane do tak zwanych NNKT, czyli niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych. Jako że ludzki organizm nie potrafi ich zsyntetyzować, powinny być zapewniane z pożywieniem w codziennej diecie. Kluczowym źródłem kwasów omega-3 będą ryby morskie takie jak łosoś, makrela, dorsz, jednakże ich konsumpcja w diecie zwyczajnego Polaka jest niestety zdecydowanie za niskie.

Kwasy omega-3 są konieczne do właściwego wzrostu oraz rozwoju naszych pociech, ponieważ wpływają na prawidłowe działanie mózgu oraz układu nerwowego, a także na ostrość wzroku. W testach wykazano, iż wzmacniają one zdolność koncentracji,

leki

Autor: weisserstier
Źródło: http://www.flickr.com

korygują pamięć, umiejętność pisania, mówienia, czytania, zatem mają wpływ na rozwój intelektualny dzieci. Dzięki kwasom omega-3 maluch szybciej się rozwija i fizycznie, jak też psychicznie.

Obecnie NNKT są one polecane już nie tylko przez pediatrów, ale także logopedów, psychologów dziecięcych, dowiedziono bowiem, iż suplementacja NNKT w znaczący sposób obniża zbytnia wrażliwość, impulsywność, a nawet agresję u dzieci. Wspomagająco stosuje się Iq oil także w kuracji dysleksji, ADHD, autyzmu, o czym można poczytać – przeczytaj więcej o iq oil (przeczytaj więcej o iq oil). Warto tutaj także podkreślić wpływ kwasów omega 3 na odporność smyków. Dokładnie z tej przyczyny suplementacja jest zalecana w szczególności w okresie wczesnej wiosny oraz jesiennym.

Co się dzieje, jeżeli w organizmie mamy zbyt mało owych kwasów? Jeżeli dostarczymy organizmowi wyłącznie minimalnych ilości omega-3, wtenczas te enzymy będą anektowane poprzez kwasy omega-6. W diecie musi być więc zachowana równowaga miedzy kwasami omega-3 a omega-6. Idealnie, żeby był to stosunek 1:1, ale to mało możliwe, z tej przyczyny przyjmuje się, iż doskonały byłby już stosunek 5:1. Niestety, w dzisiejszej diecie te proporcje wynoszą 20:1!

W internetowej aptece poczytamy również o Unigel Apotex – https://www.swiatleku.pl/product/unigel-apotex-procto-10-czopkow (https://www.swiatleku.pl/product/unigel-apotex-procto-10-czopkow)akromolekularnej strukturze UniGel nie przedostaje się do układu z czego wypływa, że nie zostały wykazane żadne przeciwwskazania, zaś UniGel można zastosować u: każdych kategorii wiekowych a także niemowląt, kobiet w ciąży jak też matek karmiących, chorych cierpiących na wiele schorzeń jak też przyjmujących wiele farmaceutyków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*