Jakimi metodami panie mogą zadbać o wygląd zewnętrzny, jak wykorzystywane są przy tym nowoczesne lasery.

przez | 9 lipca 2021
Panie w trosce o swoją urodę i wygląd wykonują liczne kosmetyczne zabiegi, a jednym z najbardziej popularnych jest usuwanie włosów z różnych części ciała.

Omega-3

Autor: Wilfredo Rodríguez
Źródło: http://www.flickr.com
Depilację można wykonać wieloma różnymi sposobami, zarówno samemu w mieszkaniu jak i w kosmetycznym gabinecie.

Zaciekawiły Cię informacje opublikowane w naszym artykule? Zapewne spodoba Ci się również dodatkowe czytanie (https://medicus.ie/pl/5/laryngolog). Nie zwlekaj zatem i przejdź do nowej strony.

Środki domowe to w pierwszej kolejności klasyczna maszynka, najróżniejsze elektryczne depilatory, a także plastry i woski. Zależnie od metody takie zabiegi mają mniejszą lub większą skuteczność, lecz po jakimś czasie włosy i tak odrosną. Bardzo skuteczna i dająca trwałe efekty jest depilacja Katowice laserem. Zabieg laserem zrobić można w wielu salonach urody, a polega on na tym, że za pomocą promieni niszczy się cały włos wraz z cebulką. Daje to trwałe efekty, gdyż taki włos już nie będzie odrastał.

Innym wykorzystaniem nowoczesnych laserów jest eliminowanie najróżniejszych tatuaży, blizn i przebarwień. Różnego rodzaju zmiany na skórze czy głęboko wprowadzony barwnik są bardzo trwałe i za pomocą zwykłych metod bardzo ciężkie do usunięcia. Jeszcze niedawno osoby chcące się na przykład pozbyć tatuażu wybierały nawet zabieg jego usunięcia przez chirurga, po czym mogły pozostać niezbyt ładne blizny.

Chcemy Cię nakłonić do przeczytania naszego nowego wpisu. Po prostu naciśnij ten link i oglądaj bez limitu to, co najlepsze.

Obecnie usuwanie tatuażu Katowice za pomocą lasera jest techniką bardzo bezpieczną, a jednocześnie dającą świetne rezultaty.

Laserowe promienie o odpowiednich parametrach rozbijają cząsteczki barwnika, dzięki czemu mogą być one później usunięte z organizmu. Przy dużych tatuażach cały proces może wymagać nawet powyżej dziesięciu wizyt, ale jest naprawdę skuteczny.