jakie zabiegi wykonuje klinika stomatologiczna w Krakowie

przez | 9 lipca 2021
Stomatologia obejmuje jakiekolwiek zabiegi, jakich intencją jest ulepszenie wyglądu pacjenta. Mają one miejsce w wielorakich polach stomatologii, protetyce, ortodoncji, implantologii czy stomatologii zachowawczej.
Pospolitym zabiegiem z obrębu stomatologii estetycznej jest rozjaśnianie zębów. W leczeniu zachowawczym, Klinika Stomatologiczna (Kraków), stosuje współczesne półprodukty, można udoskonalić wygląd przebarwionych i uszkodzonych zębów. Tam, gdzie owej metody nie da się użyć, dla trwalszego rezultatu można założyć korony, albo licówki. Stosowanie cyfrowego sprzętu zapewnia skrupulatną ocenę stanu chorobowego i podjęcie odpowiedniego leczenia. Klinika Dentystyczna w Krakowie leczy zęby bezboleśnie strategią laserową.

Sposób na białe zęby

Autor: Agencja Royal Brand PR
Źródło: Agencja Royal Brand PR

Laser likwiduje wyłącznie tkanki chorobowe, nie burząc zdrowych, a ponadto dezynfekuje ząb, dostarczając właściwie aseptyczne podłoże do wypełnienia zęba. Coraz to większą uwagę zwraca się na to, żeby, nie szkodząc pacjentowi, wszędzie gdzie bywa to możliwe, dążyć do najlepszych rozstrzygnięć, również pod względem wyglądu. Pacjent ma obowiązek posiadać nie tylko zdrowe zęby, ale też takie, żeby bez kompleksów mógł się szeroko uśmiechać.Profesjonalni i doskonale wyszkoleni dobrzy dentyści z Kraków przeprowadzają zabiegi chirurgiczne, tj. wyrwanie zęba, resekcja korzenia i mikroskopowe usuwanie ósemki. Podczas zabiegu chirurgicznego wyrwania zęba i wielu różnych zabiegów stomatologicznych, prawdopodobne jest podanie znieczulenia ogólnego pod nadzorem kompetentnego anestezjolog. Jest też ewentualność wszczepienia implantów, jakie imitują brakujące zęby.


Klinika Stomatologiczna Kraków zajmuje się także przystosowywaniem kiepskiego, nieładnego skonfigurowania zębów i za pomocą wybielania procedurą nakładkową przywrócą zębom prawdziwą biel.
W wypadku, kiedy nie ma możliwości uchowania własnych zwyczajnych zębów, oferowane są rozmaitego rodzaju protezy, również korony, mosty i licówki wykonywane z najlepszych materiałów, imitujących z imponującą ścisłością swoje zęby.