Jak pościelisz, tak się wyśpisz, czyli pomysły na nocną regenerację

przez | 9 lipca 2021
Zdrowy i sielski sen, to najlepszy kosmetyk, gwarantujący świeży wygląd każdego dnia. Aby za każdym razem wstawać wypoczętym i pełnym entuzjazmu, należy pamiętać o kilku najistotniejszych zasadach.

Przede wszystkim powinniśmy zadbać o przewietrzenie sypialni, opuszczenie rolet i wyeliminowanie źródeł hałasu. Kolejnym krokiem jest dobór komfortowego łóżka i odpowiedniej, przyjemnej dla ciała pościeli. Każdy producent pościeli, stara się przyciągnąć uwagę klienta modnym kolorem i oryginalnym wzorem, ale tylko niektórzy na pierwszym miejscu stawiają jakość. Polecamy pościel eurofirany. Dotyk przyjemnego materiału, sprawia, że miękko odpływamy w słodkie sny.

Coś dla oka

Łóżko sypialniane   rama metalowa

Autor: Bethany L King
Źródło: www.flickr.com

Pościel bez wątpienia jest ozdobą sypialni. Odpowiednio dobrana tkanina i barwa, sprawiają, że intymna sfera mieszkania daje nam poczucie spokoju i bezpieczeństwa. Pościel nadaje ostateczny szlif naszej sypialni. Elegancka za dnia, stanowiąca o gustach i charakterach mieszkańców, w nocy zmienia się w otulającą tkaninę, aby uczynić sen regenerującym i ciepłym. Barwy, jakie mamy wokół siebie mają wielki wpływ na nasz nastrój, a odpowiednia pościel może ożywić lub ukoić wnętrze. Pościel bawełniana, satynowa, a ostatnio lniana, to obecnie najbardziej trendy tkaniny do wyrobu produktów pościelowych. Są to materiały naturalne, przyjazne dla ciała i gwarantujące komfort snu. Więcej na
Coś dla ciała

Łóżko powinno być wygodne – nie za miękkie, nie za twarde. materac trzeba dobierać m.in. do swojej wagi, wieku, pozycji w jakiej śpimy oraz stanu zdrowia. Podczas zakupu materaca, najlepiej nie spieszyć się z wyborem i oprócz fachowej pomocy sprzedawcy, zdać się na intuicję, leżąc dłuższą chwilę na upatrzonym modelu. Zobacz też pościel dla dzieci disney. Kluczową/Priorytetową sprawą, jest wybór odpowiedniej pościeli. Choć na rynku jest wiele modeli, przy wyborze pościeli zawsze kierujemy się własnym gustem i zasobnością portfela. Kupując pościel hurtownia będzie miejscem idealnym, jeśli zależy nam na dużym wyborze i niewysokiej cenie. Jeśli kierujemy się powyższymi kryteriami i chcemy znaleźć pościel idealną, warto wykorzystać internet. Gdy wpiszemy w wyszukiwarkę frazy: „pościel hurt”, pojawi się duża ilość propozycji. Nic tylko wybierać i śnić.

Coś dla duszy

łóżko

Autor: Calvado.pl
Źródło: Dekoria.pl

Najważniejszą zasadą, nie tylko podczas układania się do snu, jest wsłuchiwanie się w potrzeby naszego organizmu. Co to oznacza? Że należy udać się do łóżka wtedy, gdy naprawdę chce nam się spać, a nie tylko po to, by spać określoną liczbę godzin lub wyspać się na zapas. Mało kto nie zasypia na żądanie, a przewracanie się z boku na bok przynosi jedynie poddenerwowanie.

Jeśli Twoim zdaniem ten tekst jest ciekawy, to zobacz też pomocne źródło (http://www.stanmal.pl/realizacje-okna-pcv.html), które posiada intrygujące dane – one zapewne Cię zaciekawią.

Przed udaniem się na spoczynek wskazany jest relaks – weź ciepłą kąpiel, posłuchaj spokojnej muzyki, poczytaj wesołą książkę. W razie potrzeby sięgnij po szklankę ciepłego mleka z miodem, herbatkę z melisy lub lampkę czerwonego wina. Wszelkie zmartwienia i emocjonujące przeżycia postaraj się rozwiązać za dnia. Jeśli krążą Ci po głowie ważne sprawy – zanotuj je na kartce i zajmij się nimi jutro. Zobacz pościel andropol. Kilka minut przed położeniem się do łóżka, przewietrzmy pokój i uregulujmy temperaturę w sypialni – idealnie, jeśli wynosi 22-23 stopni. Okna (sprawdź również – okna stanmal – doświadczona firma produkcyjno-usługowa ) zasłoń żaluzjami, jeśli przeszkadza Ci blask księżyca, albo światło lampy. Spróbuj myśleć o czymś przyjemnym, a pomału odpłyniesz w krainę snu…