Co to jest zastrzyk orgazmu?

przez | 9 lipca 2021
Zastrzyk orgazmu to zabieg, który coraz częściej wykonuje się w gabinetach plastycznej ginekologii. Celem jego jest powiększenie punktu G. Medycy przekonują, że kobiety, które zdecydują się na taki zabieg, czerpać będą większą satysfakcję ze współżycia. Na czym dokładnie polega zastrzyk orgazmu.

para

Autor: Garry Knight
Źródło: http://www.flickr.com
Zastrzyk orgazmu jest to zabieg, jakiego celem jest powiększenie punktu G, najwrażliwszej części erogennej ciała kobiety. Jest to niewielkie miejsce na błonie śluzowej przedniej ścianki waginy, gdzie stykają się zakończenia nerwów czuciowych, gruczołów jak też naczynek krwionośnych.

Jeżeli czytasz prezentowany artykuł to oznacza, że wątek Cię niesamowicie zaciekawił – kliknij odnośnik do strony feroplex, a znajdziesz nie mniej atrakcyjne informacje.

Opinią ginekologów w wielu wypadkach to właśnie zbytnio mały albo mało uwydatniony punkt G jest przyczyną braku zadowolenia w łóżku. W związku z tym im bardziej punkt G będzie uwydatniony, tym większa szansa na jego stymulację, a co się z tym wiąże – na intensywniejsze przeżycia seksualne . Zabieg ten jest rekomendowany kobietom, które narzekają na brak orgazmu lub chcą czerpać większą satysfakcję z życia płciowego, bowiem nie odczuwają wystarczających bodźców podczas stosunku. Ze wsparcia ginekologa plastycznego mogą korzystać również panie, jakie niedawno urodziły dziecko, jak też te w czasie menopauzy (punkt G zmniejsza się z wiekiem). Zabieg tenże jest przeznaczony także dla kobiet, u jakich przyczyną obniżenia jakości życia erotycznego będzie nieprawidłowa budowa rejonów intymnych. Powiększenie punktu G polega na wstrzyknięciu w przednią ścianę pochwy niewielkiej ilości substancji, która wypełnia tkankę. W strzykawce przeważnie znajduje się substancja na podłożu kwasu hialuronowego, niemniej jednak może to być także tłuszcz własny pacjentki (zaczerpnięty metodą liposukcji) czy rekombinowany kolagen. Zabieg wykonywany jest w miejscowym znieczuleniu oraz trwa ok. 20 minut. Zastrzyk orgazmu – efekty. Efektem zabiegu jest wyeksponowanie i ujędrnienie przedniej ściany waginy, która staje się bardziej wrażliwa na bodźce Kobieta może współżyć już cztery godziny po wykonaniu zabiegu oraz czerpać satysfakcję z życia seksualnego nawet przez kolejne 2 lata. Zabieg – zobacz – tego typu może wpływać na jakość życia zmysłowego, najważniejsze jednak jest zaufanie między partnerami oraz życzliwość. Najistotniejsze w sferze intymnej jest poczucie bezpieczeństwa.