Tagged: ból

ból

Możemy z dobrym skutkiem walczyć z infekcjami

Nikt nie kocha chorować, ale niestety czasem przy zmęczeniu naszego ciała może zjawić się jakaś choroba, którą zwyczajnie należy przetrzymać. Na szczęście dzisiaj rozwój medycyny jest tak spory, iż na większość schorzeń posiada ona już lekarstwa, a co się z tym łączy, nie jesteśmy w tej bójce pozostawieni sami sobie. Dzięki odpowiednim syropom, żelom i tabletkom sporo prędzej możemy powrócić do pełni zdrowia, a co się z tym łączy, również prędko będziemy mieli szanse zapomnieć o naszej niedawnej chorobie.

Gdy cieknie z nosa…

Za bezustanne zmęczenie obwiniasz niskie ciśnienie i niedostateczną ilość promieni słonecznych? Lekarze radzą: zrób rachunek sumienia.
Namyślmy się, jak długo śpimy, czy regularnie się gimnastykujemy, jak prezentuje się nasza dieta, kiedy ostatnio przeprowadziliśmy badania kontrolne.
Wsłuchajmy się w siebie, ponieważ czasami nawet długo utrzymujący się katar może świadczyć o problemach ze zdrowiem. Zdarza się, że w ciągu roku chorujemy, chodzimy zakatarzeni radząc sobie samemu lekarstwami bez recepty i wodą morską w spreju. Jeśli jednak mimo naszych poczynań katar nie ustępuje, a mają miejsce nieprzyjemne objawy (gorączka, ból mięśni lub głowy), wizyta u lekarza jest niezbędna.